פיצויים לנפגעי תאונות דרכים

מאחר ומשרדנו מייצג אך ורק תובעים בתאונות דרכים ונזקי גוף, מייצג המשרד כנגד כל חברות הביטוח הקיימות בשוק הישראלי, לרבות בתביעות כנגד "קרנית".
בהתאם לחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975, זכאי כל מי שנפגע כתוצאה משימוש ברכב מנועי לפיצויים ממבטחת החובה של אותו הרכב.
בהתאם לחוק זה, ולפסיקה שפירשה אותו במשך 40 השנים מאז שחוקק, זכאים לפיצוי נפגעים שנפגעו בעת שנפגעו כהולכי רגב, נהגים או נוסעיםבכלי רכב (לרבות אוטובוס, כלים הנדסיים שונים, רכבת קלה ומגוון כלים נוספים). מאחר ומדובר בחוק שהינו חוק סוציאלי במהותו, אין משמעות לשאלה "מי אשם" בקרות אירוע התאונה, והנפגעים זכאים לתבוע פיצויים בגין נזקיהם ממבטחת החובה של הרכב אשר היה מעורב בתאונה (או כאשר קיימת תאונה בה מעורבים מספר כלי רכב – ממבטחת הרכב שביטחה את הרכב בו היו הנפגעים או שממבטחת הרכב שהיה מעורב בפגיעה בהולך הרגל).
לעיתים, ישנם מקרים בהם לא ברור האם אירוע התאונה עונה להגדרות החוק (במיוחד בשימוש בכלים הנדסיים שונים, או כלים ממונעים חדישים כגון סאגווי/ אופניים ממונעים/ קורקינט ממונע וכדו'), ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם עו"ד הבקי בתחום זה.
באתר הבית, ריכזנו עבורכם עמודים ופוסטים ובהם מדריכים כיצד יש לנהוג לאחר אירוע תאונה, ומידע חשוב בנושאי הפיצוי לנפגעי תאונות דרכים במקרים שונים.
ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ללא תשלום עם עו"ד מרסיאנו, או למלא את פרטיכם בטופס הנמצא למטה (נא השאירו שם, אימייל ומספר טלפון לחזרה, ומספר פרטים אודות תביעתכם) ועו"ד מרסיאנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.