רשלנות רפואית

כבני אדם חסרי השכלה והסמכה רפואית, אנו מפקידים את גופנו, ולעיתים את חיינו, מתוך אמונה שצוות הרופאים והמוסד הרפואי המטפל בנו יעשו את המירב והמיטב בכדי לשפר את מצבנו הרפואי.
עם זאת, לעיתים רבות נגרמים לעיתים רבות מאוד נזקי גוף קשים ביותר, כתוצאה מהתרשלות רופא, או צוות רפואי - ולעיתים נזקים קשים ביותר שעולים בחיי אדם והורסים את חייהם של משפחות שלמות.
רשלנות רפואית יכולה להתרחש במספר רב מאוד של תרחישים: ממתן תרופה שגויה על ידי רופא המשפחה, אי ביצוע מעקב הריון תקין/ אי מתן ייעוץ גנטי כנדרש אשר כתוצאה ממנו נולד תינוק פגוע, התרשלות רופא מנתח, התרשלות רופא כזה או אחר (גניקולוג, רופא עור וכדו') באבחון גידולים ממאירים ועוד תרחישים רבים ומגוונים.
אנחנו כאן בשביל אלו שנפגעו, ואינם יודעים אם נפגעו כתוצאה מסיכונים טבעיים של הטיפול הרפואי אותו עברו, או שחייהם השתנו בשל רשלנות רפואית. מאחר ולשם בירור עילת התביעה, יש צורך בחוות דעת רפואית איתנה ומבוססת, משרדנו עובד עם מיטב המומחים רפואיים, בכל תחומי הרפואה הרלבנטיים, אשר מייעצים למשרד בתיקים השונים, ומלווים אותם במהלך ניהולם בבתי המשפט השונים.
ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ללא תשלום עם עו"ד מרסיאנו, או למלא את פרטיכם בטופס הנמצא למטה (נא השאירו שם, אימייל ומספר טלפון לחזרה, ומספר פרטים אודות תביעתכם) ועו"ד מרסיאנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.